Čaká nás súboj proti Martinu, ktorý túži po návrate medzi elitu

Martin je hokejovým mestom a fanúšikom hokeja sú určite známe úspechy klubu v čase pôsobenia medzi extraligovou elitou. Štadión vždy praskal vo švíkoch, hráčov hnali vpred fanúšikovia a vo výbornej atmosfére sa body súperom nezbierali ľahko.

Klub z Turca prechádza v posledných sezónach obnovou a túžia po návrate do extraligy. V uplynulej sezóne skončili po základnej časti na druhom mieste a zastavili sa tesne pred bránami finále. V semifinále ich zdolal už súčasný extraligista zo Spišskej Novej Vsi.

V štruktúrach klubu nájdeme legendárne mená ako Daniel Babka, či Ján Tabaček, ktorí rovnako fanúšikom určite nie sú žiadnou neznámou. Skúseným pilierom mužstva je Michal Murček, ktorý si extraligu zahral v Martine, Zvolene, Poprade a Detve, odkiaľ sa vrátil domov, aby pomohol tímu, v ktorom vyrástol. Martinčania sa ale spoliehajú aj na služby ďalších hráčov, ktorí majú rovnako extraligové skúsenosti, ako Jakub Linet, či Aurel Nauš.

Dnes nás určite nečaká jednoduchý zápas, ale motivácia a odhodlanie nám nechýba! Navyše cestujeme na Turiec posilnení, takže určite nepredáme kožu lacno! 😉

Foto: faceboook.com/HokejovyKlubMartin

Please follow and like us:
fb-share-icon