Po trdelníku si chceme pochutnať aj na Vlkoch!

S hokejovým rokom 2021 sa rozlúčime už dnes. Do Slovalco arény pricestuje Žilina, aktuálny líder tabuľky a jeden z najväčších ašpirantov na postup do extraligy.

Vlci sú finalistom vlaňajšieho play off a v tabuľke majú 10-bodový náskok pred druhou Skalicou. Svoju dominanciu budú chcieť preto určite potvrdiť aj v dnešnom zápase.

Ani jeden z doterajších zápasov nepriniesol Indiánom body a nedokázali sme proti Vlkom skórovať. V úvodnom zápase sme podľahli výsledkom 0:2, v repríze 0:3, ale obmena a posilnenie kádra v uplynulom období priniesli výsledky a vyhrali sme 4 z piatich zápasov. Zdolali sme aj favorita zo Skalice a konečne sme sa rozstrieľali. Súperom sme nastrieľali 15 gólov a veríme, že dnes túto bezgólovú sériu so Žilinou pretrhneme!

Kompletnú zostavu uverejníme hodinu pred zápasom, ale prezradíme, že vo štvrtej formácii dostane priestor aj ďalší talentovaný mladík zo Zvolena, 17-ročný mládežnícky reprezentant, obranca Filip Čulík.

Zápas štartuje o 17:00, držte nám palce v tomto ťažkom zápase, s veľmi kvalitným súperom a my urobíme všetko preto, aby sme vás v poslednom zápase roka 2021 potešili ďalšími bodmi!

Please follow and like us:
fb-share-icon