Dnes očakávame poriadne tvrdý súboj, s cieľom zvíťaziť!

O 18:00 privítame v Slovalco aréne trnavských Gladiátorov! Čaká nás súboj, v ktorom sa doteraz zakaždým tešil z víťazstva len hosťujúci tím, ale to chceme dnes zmeniť!

Zápas je o to dôležitejší, že sa stretneme s priamym tabuľkovým susedom a navyše s rivalom v boji o play off! Priamy postup má zaručených najlepších šesť tímov a ďalší štyria sa “pobijú” v kvalifikácii. Trnavčania majú, rovnako ako my, odohratých 36 zápasov a majú len o jeden bod menej! Dnes urobíme všetko preto, aby sme zvíťazili a súperovi odskočili. Pred nami sú vďaka lepšiemu skóre Modré krídla, ktoré majú rovnaký počet bodov ako my, ale čaká nás ešte vzájomný duel.

Dnes nastúpime opäť posilnení o hráčov Zvolena a o zábavu na tribúnach sa bude starať obľúbený maskot Zvolimír! Určite si nenechajte ujsť dnešný zápas, ktorý ponúkne dramatickú bitku s kvalitným súperom! V drese Trnavy môžeme opäť očakávať skúsené opory ako Kukumberg, Miklík, Holovič, či Jurák. Bude to boj o každý centimeter ľadu a my veríme, že s úspešným koncom pre nás!

Vstupenky na zápas sú stále dostupné online na našom webe a v pokladni Slovalco arény od 16:00. Príďte nás podporiť a užiť si možno jeden z najlepších zápasov, aké sa v Žiari kedy hrali!

Please follow and like us:
fb-share-icon