Do Dubnice cestujeme s cieľom prelomiť negatívnu sériu na ľade súpera

Čaká nás druhý zápas na súperovom ľade v tomto týždni. Ten prvý, v stredu, sme v Leviciach nezvládli a domácim „levom“ sme podľahli 4:1. Dnes o 18:00 „indiáni“ skrížia svoje hokejky v Dubnici s tamojším Spartakom.

Prehra a neuspokojivý výkon z Levíc nemrzí len našich fanúšikov, ale samozrejme aj celé mužstvo. Preto ho chceme v Dubnici zlepšiť a určite chceme zaznamenať aj bodový zisk! V prvom vzájomnom súboji z tejto sezóny sme na domácom ľade Spartakovcov zdolali v hektickom zápase 8:5. Bol to jeden z najlepších víťazných duelov, aký náš štadión zažil. Určite by sme niečo podobné radi zopakovali aj dnes.

Ďalším dôležitým faktorom, ktorý nás núti bodovať, je postavenie v tabuľke, pretože rozdiel medzi druhou a siedmou priečkou je len dva body! Pred Dubnicou máme šesťbodový náskok, ale Spartak odohral o zápas menej.

Dubnica sa od začiatku sezóny vrátila po rekonštrukcii zimného štadióna na svoj vlastný ľad len tento pondelok. Dovtedy odohrala svoje zápasy iba na klziskách súperov. Možno aj preto dvadsaťtri bodov v pätnástich stretnutiach na jej konte a deviata priečka v tabuľke zatiaľ môžu pôsobiť trochu skreslene. Svoj vynovený zimák Spartak v pondelok pokrstil víťazstvom nad Trnavou 6:4 a v stredu dokázal uspieť aj na ľade Modrých krídiel výsledkom 2:3 po samostatných nájazdoch. Najproduktívnejšími Dubničanmi sú Lukáš Škvarek a Filip Ondruš, ktorí majú zhodne po jedenásť bodov a obaja odohrali do tohto momentu všetkých pätnásť duelov.

Je na čase vylepšiť bilanciu na klziskách protivníkov a naše mužstvo to určite veľmi dobre vie. Verme, že to príde práve v Dubnici. Držte palce a fandite „indiánom“!

Please follow and like us:
fb-share-icon