Do Trnavy cestujeme s cieľom odčiniť pohárovú prehru

Dnešným zápasom v Trnave odštartujeme trojzápasový maratón, ktorý vyvrcholí v piatok o 17:30 v Slovalco aréne súbojom proti Žiline.

Gladiátorom máme čo vracať! Stretli sme sa v zápase predkola Slovenského pohára, ktorý bol len našim druhým prípravným zápasom a trnavčanom sme podľahli divokým výsledkom 4:8.

Odvtedy sme sa ale výrazne posunuli, mužstvo sa každým zápasom zohráva a dokázali sme bodovať so súpermi ako Martin, či Levice. Do slovenského Ríma cestujeme s cieľom napodobniť výkony z týchto zápasov a uspieť proti kvalitnému tímu Trnavy, v zostave s hráčmi s bohatými reprezentačnými skúsenosťami, či víťazom KHL.

Do Trnavy cestujeme posilnení o mladých hráčov HKM Zvolen a v zápase sa predstavia aj útočník a obranca, ktorí bojujú o indiánsky dres a mohli by posilniť ofenzívu aj defenzívu tímu. Zostavu na dnešný zápas zverejníme hodinu pred zápasom na našom Facebooku a Instagrame.

Do zostavy sa po zranení vracia Janis Andersons, ale naďalej chýba zranený Braňo Srnka.

Zápas v Trnave štartuje o 17:30, fandite indiánom a rovnako ako v každom zápase, budeme aj dnes zverejňovať aktuálny priebeh v príbehu na sociálnych sieťach.

Please follow and like us:
fb-share-icon