Dubnici sme v prvom prípravnom zápase podľahli tesne 3:4

Máme za sebou prvý prípravný zápas, v ktorom nastúpil náš novovznikajúci tím, proti Dubnici. Bola to pre trénerov prvá možnosť vidieť hráčov v zápasovom tempe, sledovať ich vzájomnú spoluprácu, ako aj nastavenie jednotlivých formácií. Veľký priestor dostali aj brankári, ktorí sa v polovici zápasu vymenili a každý tak mohol v dostatočnej miere ukázať svoje kvality.

Teší nás presný zásah len 17-ročného zvolenského juniora Adama Barcíka, ktorý otváral skóre zápasu už v tretej minúte a aj exhibičná lahôdka prvej útočnej formácie, so zakončením Viktora Fekiača. Obaja aktuálne noví hráči v našom tíme sa dokázali strelecky presadiť a ukázali, že sa na nich budú vedieť tréneri spoľahnúť. Pridal sa k ním aj bojovník Maťo Magdolen, ktorý strelil druhý gól nášho tímu.

Dubnici sme síce podľahli 3:4, ale za predvedený výkon v prvom zápase sezóny sa hráči určite nemusia hanbiť. Čaká nás ešte obrovský kus práce a viac ako mesiac majú tréneri, hráči a celý tím na to, aby sa na ostrý štart pripravili čo najlepšie!

Please follow and like us:
fb-share-icon