Indiáni cestujú loviť panterov

Na zápas 4. kola Tipos Slovenskej hokejovej ligy cestujeme na Považie, kde nás čaká aktuálne ôsmy tím súťaže, považskobystrickí panteri. Tí majú na konte zatiaľ len dva odohraté zápasy. Prvé kolo vynechali, kvôli „koronašarapate“ v Topoľčanoch, v druhom sa predstavili doma proti Humennému, ktorému podľahli výsledkom 2:4, ale rovnakým výsledkom si napravili chuť v Martine, kde zvíťazili rovnakým výsledkom.

Panteri majú v zostave viacero skúsených hráčov a čaká nás určite neľahký boj. Najväčšou hviezdou tímu je bezpochyby Patrik Lušňák, ktorý ešte vlani obliekal dres Popradu a predtým Nitry, Košíc, Zvolena, Slovana Bratislava, Piešťan a Skalice. V drese Slovana odohral 119 zápasov v KHL, sezónu odohral v Minsku a dve v českej extralige za Třinec, Chomutov a Brno. V drese Slovenska odohral 68 reprezentačných zápasov a dvakrát si zahral na Majstrovstvách sveta. Aktuálne je so štyrmi bodmi za gól a tri asistencie najproduktívnejším panterom.

Pilierom defenzívy je skúsený Juraj Ďurkech, ktorý odohral osem extraligových sezón za Trenčín, Nitru, Žilinu a Banskú Bystricu. Rovnako 8 sezón v extralige má na konte aj Milan Drevenák, ktorý bol v najvyššej súťaži verný Žiline a po dvoch sezónach s kapitánskym céčkom sa hokejovo presťahoval do Považskej Bystrice.

Zápas štartuje o 18:00 a Indiáni vycestujú, aby potvrdili výborné výkony z predchádzajúcich zápasov. Bude to určite iný zápas ako ten, ktorý sme odohrali v príprave, s mladíkmi v zostave. Náš tím ukazuje svoju tvár a chalani urobia všetko preto, aby si pripísali ďalšie body do ligovej tabuľky. Fandite nám a my urobíme všetko preto, aby sme vás potešili dobrým výsledkom!

Please follow and like us:
fb-share-icon