Indiáni zbroja, prichádzajú posily

Sezóna sa blíži a všetci veríme, že nám ju neprekazí ani koronavírus a s ním spojené opatrenia! Už budúci týždeň nás čaká prvý prípravný zápas v Leviciach, s náročným a mimoriadne kvalitným prvoligovým súperom. Skôr než začneme roztáčať zápasový kolotoč, predstavíme vám postupne hráčsky káder, resp. nové mená, ktoré doplnia náš tím.

S hráčmi, ktorí naše rady opustili sme sa už rozlúčili v predchádzajúcich článkoch. Odchodov naozaj nebolo veľa a ďalšie avizované nie sú, čo je dobrým signálom a naplnením toho, že indiáni držia spolu a do budúcej sezóny sa môžete tešiť na hráčov, ktorých dobre poznáte.

Odchody však treba nahradiť. Odišli kvalitní hráči a ich miesto v zostave teda musia doplniť aj minimálne rovnako kvalitné posily! Postupne vám predstavíme zaujímavé mená, medzi nimi aj legionára, ktorí si v budúcej sezóne oblečú indiánsky dres.

Ako prvého opäť vítame v našej kabíne hráča, ktorého snáď ani netreba predstavovať. Minulú sezónu odštartoval v extralige, nakrátko posilnil náš tím, aby sezónu dokončil v Poľsku. Domov sa vracia mimoriadne kvalitný obranca Marek Pač!

27-ročný Žiarčan, tvrdý, rýchly zadák, ktorý má na konte pôsobenie vo Švédsku, Poľsku, obliekal dresy Zvolena, Dukly Trenčín, Skalice, Detvy, sa vracia z poľského Krakowa opäť domov, do rodného mesta, aby vystužil defenzívne hradby nášho tímu.

Sme veľmi radi, že sa opäť rozhodol pre pôsobenie v indiánskej družine a veríme, že aj vďaka nemu bude naša defenzíva neprekonateľná. Vitaj doma Marek!

Už zajtra sa môžete tešiť na ďalšieho hráča, útočníka a hlavne strelca, ktorý prichádza po piatich sezónach v zahraničí! 5 sezón, 83 zápasov, 147 gólov a 148 asistencií má na konte 26-ročný odchovanec Banskej Bystrice, ktorého si už zajtra predstavíme!

Please follow and like us:
fb-share-icon