Indiánov čaká ťažký súper, do Žiaru pricestujú reprezentanti, aj hviezda KHL!

Už zajtra čaká Indiánov ostrá pohárová skúška! V zápase kvalifikácie Slovenského pohára privítame v Slovalco aréne HK Gladiators Trnava.

Gladiátori sú skúseným tímom SHL a v ich zostave sa môžeme tešiť na známe mená. Medzi najnovšie posily patria Dávid Okoličány, ktorý vlani odohral 43 extraligových zápasov v Nových Zámkoch, ďalším skúseným hráčom je Marcel Holovič, ktorý má za sebou 13 sezón a viac ako 500 extraligových zápasov. Pôsobil v Nitre, Skalici, Piešťanoch, Žiline, Nových Zámkoch, aj vo Zvolene.

Dres Trnavy ale budu obliekať v najbližšej sezóne aj hráči svetových parametrov! Michel Miklík odohral v extralige 14 sezón a viac ako 600 zápasov. Obliekal dres Košíc, Trenčína, či Komety Brno. Je trojnásobným majstrom Slovenska, najlepším strelcom extraligy, mnohonásobným reprezentantom a päťnásobným účastníkom Majstrovstiev sveta. S tímom Slovenska sa tešil zo zisku striebornej medaily na Majstrovstvách sveta v roku 2012, kedy Slovensko podľahlo vo finále Rusku 6:2. Okrem toho odohral štyri sezóny v KHL, kde obliekal dres Slovana Bratislava a Amuru Chabarovsk.

Roman Kukumberg, je ďalším výnimočným hráčom v drese Gladiátorov. Trojnásobný majster Slovenska s Duklou Trenčín a Slovanom Bratislava, draftovaný Torontom Maple Leafs, ktorý ako prvý slovenský hokejista zodvihol v drese Kazane nad hlavu Gagarinov pohár pre víťaza KHL. V druhej najlepšej súťaži sveta odohral štyri sezóny. Kukumberg je štvornásobný účastník Majstrovstiev sveta, ktorý celkovo v drese Slovenska odohral viac ako 100 zápasov.

Na takéto veľké mená sa môžete tešiť, pokiaľ získame miestenku v SHL, o ktorej stále nie je rozhodnuté.

Veríme, že zajtra títo hráči zavítajú aj do Slovalco arény a potešia divákov kvalitným hokejom. Tešíme sa na vás, príďte nás povzbudiť a fandite Indiánom v boji o postup do ďalšieho kola!

Zápas štartuje o 18:00, vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni na zimnom štadióne od 16:00. Cena vstupenky je 4,-€, deti do 6 rokov a fanúšikovia na invalidnom vozíku majú vstup voľný.

Please follow and like us:
fb-share-icon