Indiánsky káder opúšťa kanonier Martin Jakúbek

Dnešný zápas bol posledný v našom drese pre našu #38, Martina Jakúbeka. Martin pre náš klub toho urobil veľmi veľa, bol neodmysliteľnou súčasťou elitnej formácie a spolu s Viktorom Fekiačom a Nicolasom Gašparom sa pravidelne umiestňovali na najvyšších miestach v ligovej produktivite. V Žiarskom drese odohral 140 súťažných zápasov, v ktorých nastrieľal 69 gólov, prihral na 91 gólov a dokopy nazbieral 160 bodov, v priemere teda 1,14 bodu na zápas. Netreba zabúdať, že v rámci spolupráce so Zvolenom sa niekoľko krát predstavil aj v najvyššej hokejovej súťaži.

Jozef Budaj – manažér: „Väčšina hráčov nielen z nášho mužstva, ale aj z celej prvej ligy má veľkú ambíciu sa dostať do Extraligy. Pre Martina sa naskytla príležitosť zahrať si túto sezónu v Žiline, ktorá má veľký predpoklad postúpiť do extraligy, takže budúcu sezónu by mohol eventuálne hrať najvyššiu súťaž. Určite pri jeho rozhodovaní zavážili aj rodinné dôvody. Keďže už má svoj vek, rozhodol sa prijať túto ponuku.“

Demo, ďakujeme ti za všetko, čo si pre tento klub urobil, želáme ti veľa šťastia v tvojom budúcom pôsobisku a pevne veríme, že v budúcnosti sa ešte v našom drese objavíš!

Please follow and like us:
fb-share-icon