Ing. Mário Bóna

Funkcia: PR manažér
Kontakt: marketing@hkmskziar.sk

„Na zimný štadión som začal chodiť ako malý chlapec, keď sa ešte v Žiari hrával „winter classic“. Pamätám si modré kovové tribúny plné ľudí, drevené mantinely a fantastickú atmosféru. Neskôr, keď už mal štadión novú tribúnu nevynechal som jediný domáci zápas a pamätám si na časy, keď na hokej chodilo pravidelne viac ako 1000 ľudí.

Moje „veľké“ hokejové kroky sú spojené so Zvolenom, kde som pôsobil ako hlásateľ a neskôr ako riaditeľ marketingu. Vo Zvolene som strávil sedem sezón a tešil som sa s tímom zo zisku majstrovského titulu.

Do Žiaru prichádzam z Detvy, kde som pôsobil dve sezóny. Bola to pre mňa veľká výzva, pomôcť svojimi skúsenosťami malému klubu, ktorý sa dostal medzi extraligovú elitu.

Som veľmi rád, že sa po dlhých rokoch vracia hokej opäť do Žiaru, na krásny štadión, ktorý nám môže závidieť nejeden extraligový klub. Oslovil ma prezident klubu Ján Baran a neváhal som ani chvíľu. Prišiel som, aby som všetky svoje skúsenosti naplno využil v prospech mesta, z ktorého pochádzam. Krásny štadión a fantastickí fanúšikovia, ktorých v Žiari máme, si zaslúžia rovnaké zážitky ako počas zápasov v extralige! Nezáleží na tom, akú súťaž mužstvo hrá, ale aby si to fanúšikovia užili, odchádzali spokojní, plní emócií a radi sa na štadión vracali.“