Jakub Tatár a Nicolas Gašpar indiánmi aj v ďalšej sezóne

Sezóna sa blíži a onedlho sa Indiáni začnú spoločne stretávať na spoločnej fáze letnej prípravy. Kým k tomu dôjde, pokračujeme v predstavovaní kádra, ktorý bude naše mesto reprezentovať v nadchádzajúcom ročníku. Skôr než si predstavíme nové posily, predstavíme si mená, ktoré sú fanúšikom známe z uplynulej sezóny a zostávajú v Žiari aj naďalej.

V úvodnom článku sme vás informovali o Martinovi Jakúbekovi, ktorý zostáva v našom tábore aj pre ďalšiu sezónu. Na ďalšej spolupráci s Indiánmi dohodol aj Jakub Tatár. Tento 26- ročný srdciar a bojovník minulý ročník strelil 6 gólov, pridal sedem asistencií, a tak získal 13 bodov v 48. zápasoch. Svoje štatistiky rozšíril aj vo vyraďovacej časti zaznamenal 1 gól a ďalšie tri asistencie. Tréner Norbert Javorčík ho využíval najmä pri oslabeniach nášho a Jakub mu splácal dôveru svojou nadštandardnou bojovnosťou a obetavosťou.

Tretím útočníkom, ktorý bude bojovať za naše farby je 25-ročný korčuliar Nicolas Gašpar. Predchádzajúcu sezónu za HK MŠK si pripísal na svoje konto 26 bodov v 44. zápasoch, v ktorých 15-krát rozvlnil sieť súpera a po jeho prihrávke sme sa tešili z gólu 11-krát. Nicolas je pre nás veľmi platný hráč hlavne vďaka svojej rýchlosti a svojej poctivej hre pri nerovnovážnom počte hráčov na ľadovej ploche.

Please follow and like us:
fb-share-icon