Máme prvé turnajové víťazstvo, dnes bojujeme o ďalšie!

Indiáni nastúpili proti Trnave v obmenenej zostave, keďže sme skúšali nových, aj mladých hráčov.

V polovici prvej tretiny sme sa ujali vedenia. Po prihrávke Nicolasa Gašpara otvoril skóre zápasu Viktor Fekiač. Po zvyšku úvodného dejstva bola hra vyrovnaná.

Takmer počas celej druhej tretiny sa ukazovali obrovské skúsenosti hráčov Trnavy. Hneď v prvej minúte sa dostal do brejku Roman Jurák a nedal Viktorovi Mičíkovi v našej bráne šancu. Gladiátori veľmi dobre kombinovali v útočnom pásme a my sme sa len sporadicky dostávali do šancí. V zápase nás držal svojimi výbornými zákrokmi náš mladý brankár Mičík, a tak do šatní sa išlo za stavu 1:1.

V tretej tretine sme sa súperovi opäť vyrovnali a šance zvrtnúť výsledok na svoju stranu boli na oboch stranách. V posledných sekundách základného hracieho času sme mali obrovské šťastie, keď sa vyznamenal famóznym zákrokom brankár Viktor Mičík, proti nájazdu Michela Miklíka, a tak nasledovalo predĺženie.

Nadstavená 5-minútovka veľa vzruchu nepriniesla. Na jej konci si, však, zobral puk v našom útočnom pásme na svoju hokejku Martin Jakúbek. Pohral sa s trnavskou obranou a presnou strelou zariadil naše prvé víťazstvo v príprave 1:2 po predĺžení.

Dnes pokračujeme a už o 15:00 nastúpime opäť na ľad, v zápase proti Breznu.

Please follow and like us:
fb-share-icon