Na Mikuláša na východ, Indiáni zajtra zabojujú o body v Prešove

Po troch domácich zápasoch v rade, ktoré dopadli pre nás úspešne nás čaká ďaleká cesta na východ Slovenska. Zajtra o 18:00 sa predstavíme na ľade Prešova, ktorý sa prakticky od začiatku súťaže drží na horných priečkach ligovej tabuľky. Ten sme v prvom vzájomnom ligovom stretnutí v domácom prostredí zdolali vysokým výsledkom 6:1.

Ako sme už naznačili, Koňáre sú aktuálne na druhom mieste ligovej tabuľky s náskokom desiatich bodov pred našim tímom. Čo sa týka víťazstiev a prehier v základnom hracom čase, jedenásťkrát v ňom dokázali zvíťaziť a päťkrát okúsili chuť prehry. V šiestich prípadoch sa ich zápasy rozhodovali až v predlžení alebo v samostatných nájazdoch. Z toho trikrát získali bod navyše oni a trikrát odchádzali ako porazení. Dôkazom toho je aj piatkový súboj, v ktorom na ľade lídra zo Žiliny prehrali po predlžení. Produktivite mužstva zo Šariša momentálne kraľuje ruský útočník Vladislav Leshchenko s dvadsiatimi ôsmimi kanadskými bodmi za deväť gólov a devätnásť asistencií. Klub pred touto sezónou angažoval mladého, ambiciózneho trénera Tibora Tartaľa.

Na východe to bude určite iný zápas ako tomu bolo v októbri u nás doma. Indiáni musia byť ostražití a musia bojovať celý zápas. Držte im palce aj na Mikuláša, aby podali výkon, vďaka ktorému dosiahnu ďalší cenný skalp.

Priamy prenos z tohto zápasu môžete sledovať na: https://www.nike.sk/niketv/stream/43224416/6.12.2023-Pre%C5%A1ov_vs_%C5%BDiar_n_Hronom        

Please follow and like us:
fb-share-icon