Na zápas proti Modrým krídlam príďte radšej skôr!

Dnes o 18:00 nastúpia Indiáni na zápas proti rezerve bratislavského Slovana. Keďže ako klub sme povinní rešpektovať predpísané nariadenia, zápas sa odohrá v režime OTP, aj keď s nútenými zmenami, ktoré si situácia vyžiadala.

Keďže farba okresu sa oproti minulým zápasom zmenila, povinnosťou organizátora je zabezpečiť, okrem doteraz platných hygienických opatrení, aj kompletný zoznam návštevníkov podujatia. Pôjde o administratívny proces, ktorý určite o malú chvíľu predĺži čas potrebný na vstup fanúšikov na zimný štadión. Odporúčame preto prísť radšej v predstihu, aby sme to všetko spoločne a úspešne zvládli. Navyše je povinnou súčasťou respirátor, ktorý musí byť nasadený na tvári počas celého zápasu.

Ako klub robíme maximum preto, aby mohlo prísť Indiánov podporiť čo najviac fanúšikov a mrzí nás, že kvôli obmedzeniam nemôžeme hrať pred plnými tribúnami, tak ako to bolo v úspešnej druholigovej sezóne. Sme však nútení sa týmto nariadeniam podriadiť a sme vďační každému, kto nás napriek všetkému príde povzbudiť v boji proti náročným súperom.

Prosíme vás preto o strpenie, nenechajme sa znechutiť, pretože to nemôžeme zmeniť a užívajme si hokej, kým sa situácia nezmení k lepšiemu. Všetci veríme, že to bude čo najskôr a budeme sa môcť opäť všetci naplno zabávať dobrým hokejom!

Vstupenky si stále môžete zakúpiť online, alebo v pokladni zimného štadióna od 15:30.

Please follow and like us:
fb-share-icon