Nenechajte si ujsť jediný novembrový zápas! Dnes privítame Senicu

O 18:00 odštartuje zápas proti súperovi, ktorého privítame na domácom ľade prvýkrát. Bude to zároveň jediný zápas v mesiaci november! Posledný zápas prvej časti odohráme v Prievidzi a keďže sme súťaž začínali dvomi domácimi zápasmi, čakajú nás dva odvetné zápasy na ľade súpera. Najbližší domáci sa preto odohrá v Žiari až 7. decembra!

Senici patrí 8. priečka ligovej tabuľky. Najproduktívnejším hráčom tímu je odchovanec Žiliny Lukáš Dolinajec, ktorý vo svojej kariére absolvoval aj sezónu v Kanade a pôsobil aj v Považskej Bystrici a Leviciach. V aktuálnej sezóne nazbieral 6 kanadských bodov a so štyrmi presnými zásahmi je najlepším strelcom tímu.

Ďalším zaujímavým hráčom je Daniel Baránek, ktorý do Senice prišiel po ročnom pôsobení v nižších zámorských súťažiach, kde odohral 51 zápasov a nazbieral 48 kanadských bodov!

Nám aktuálne patrí 4. priečka ligovej tabuľky a do zápasu ideme s jednoznačným cieľom zvíťaziť! Na chrbát nám „dýcha“ Bratislavský hokejový klub, ktorý má o dva body menej. Na Vedúci Púchov, ktorý ešte neprehral strácame 10 bodov, ale na druhý Dolný Kubín len dva!

V tíme vládne pohoda, máme za sebou dva zápasy, v ktorých sme nastrieľali súperom 15 gólov a inkasovali sme len dva! Dnes nám bude chýbať kapitán Jožko Stümpel, ale nahradí ho v prvom útoku zvolenský junior Šimon Šimkovič, ktorý strelil jediný gól nášho tímu v zápase proti Púchovu. Spolu s ním opäť príde aj šikovný mladý obranca Tomáš Nociar, ktorý rovnako patril v zápase s Púchovom k najlepším hráčom.

Prvýkrát sa na domácom ľade predstaví obranca Marek Pač, ktorý posilnil náš tím prichodom z extraligovej Detvy. Marek začínal s hokejom v Žiari keď mal 5 rokov a dnes sa vracia, aby pomohol nášmu tímu zvíťaziť!

Všetkých vás pozývame na dnešný zápas, príďte chlapcov podporiť, veríme, že vytvoríte opäť fantastickú hokejovú atmosféru, tak ako na všetkých doterajších zápasoch a pomôžete chlapcom získať ďalšie dôležité body! Nenechajte si ujsť návrat Mareka Pača a privítajte ho doma tak ako sa patrí, veľkým potleskom!

Please follow and like us:
fb-share-icon