Nová posila na trénerskej lavičke

V uplynulom období prešiel náš tím výraznou hráčskou obmenou, ktorá priniesla aj prvé výsledky, v podobe dôležitých bodov do ligovej tabuľky. Bojujeme ale na všetkých frontoch a posledné zápasy viedol Indiánov, po boku Norberta Javorčíka aj nový člen trénerského tímu, Tomáš Chlebničan.

Tomáš je 34-ročný perspektívny tréner, ktorý nám prišiel pomôcť z Detvy. Ako hráč (obranca) pôsobil v mládežníckych tímoch Zvolena a Detvy, kde ďalej hrával aj v seniorskej kategórii. Jeho hráčska kariéra je ale spojená aj so Žiarskym hokejom! V sezóne 2006/07 odohral za Žiar 35 zápasov, v ktorých nazbieral 34 bodov.

Počas pôsobenia Detvy v extralige stál na trénerskej lavičke ako asistent a aktuálnu sezónu odštartoval ako hlavný tréner detvianskeho tímu v druhej lige. Keďže bola táto súťaž opäť pozastavená, sme veľmi radi, že prišiel pomôcť Indiánom.

Jeho pôsobenie na našej lavičke je ďalším prínosom pre náš tím, ale rovnako je pre mladého trénera priestorom zbierať cenné trénerské poznatky od skúseného Norberta Javorčíka.

Počas, zatiaľ krátkeho, pobytu na našej lavičke už okúsil aj radosť z víťazstva a všetci si prajeme, aby tých zápasov bolo čo najviac! Tomáš, vitaj medzi indiánmi!

Please follow and like us:
fb-share-icon