Nová posila priamo z Tipsport ligy, našu defenzívu posilní skúsený Žiarčan

Od minulého týždňa s nami trénuje obranca Marek Pač, 27 ročný Žiarčan, ktorý túto sezónu odštartoval v extraligovej Detve. Ešte pred dvomi týždňami hral proti Slovanu Bratislava, teraz sa pripravuje, aby pomohol nášmu tímu v boji o cenné ligové body.

Marek je hokejovým odchovancom Zvolena, kde v sezóne 2011/2012 debutoval v seniorskom A tíme. Odtiaľ putoval do neďalekej Detvy, kde odohral počas troch sezón 149 zápasov. Vyskúšal si aj švédsky hokej, kde v nižších súťažiach pôsobil dve sezóny. Po návrate na Slovensko sa jeho hokejovým domovom stala Dukla Trenčín, ktorej dres obliekal v troch sezónach. Počas tej minulej bol popri Dukle aj veľmi platnou posilou prvoligovej Skalice, kde odohral 43 zápasov a získal 25 kanadských bodov.

V aktuálnej sezóne nastúpil za Detvu v zápasoch proti Trenčínu, Banskej Bystrici, Zvolenu, Michalovciam a Slovanu Bratislava. Priamo z Tipsport ligy prichádza do rodného Žiaru a sme veľmi radi, že ako ďalší hráč s extraligovými skúsenosťami posilní našu defenzívu. Vitaj doma Marek!

Please follow and like us:
fb-share-icon