Ostrý súboj medzi Indiánmi a Levmi

O 18:00 privítame v našej Slovalco aréne mužstvo Levíc. Ide o reprízu finále z predsezónneho prípravného turnaja pod názvom Memoriál Ondreja Petráša. Vtedy sme zvíťazili, v naozaj dramatickom zápase, výsledkom 6:4 z nášho pohľadu. Tentokrát to určite bude mať ešte väčšie grády, pretože v stávke sú dôležité ligové body, ktoré, hlavne doma, nemôžeme strácať.

Levičania sa budú chcieť určite na nás dotiahnuť v ligovej tabuľke. V tejto sezóne odohrali doposiaľ o jeden zápas menej, ako naše mužstvo, keďže my už máme za sebou aj duel so slovenskou reprezentáciou do 18 rokov. Levy si zatiaľ pripísali z troch stretnutí do tabuľky tri body za jedno víťazstvo a dve prehry.

Najproduktívnejším levom je paradoxne obranca Michal Novák, ktorý už má na svojom konte päť gólových prihrávok. Naším lídrom produktivity je na začiatku sezóny útočník Viktor Fekiač s ôsmymi bodmi. Asi najvýraznejším menom v kádri nášho dnešného súpera je práve 40-ročný bývalý extraligový zadák Michal Novák. Jeho spoluhráčom je napríklad aj bývalý člen nášho tímu Jozef Mihalík, ktorého si môžete pamätať ako veľmi produktívneho z našej prvej sezóne v 2. lige. Lavičke Levíc šéfuje z pozície hlavného trénera skúsený tréner Ivan Dornič a jeho asistentom je taktiež bývalý extraligový hráč Jakub Ručkay.

Podarí sa nám zvíťaziť a odskočiť od Levov v ligovej tabuľke alebo sa naopak, náš dnešný súper na nás dotiahne? Príďte sa presvedčiť na náš štadión o 18:00 a fandite Indiánom. Tešíme sa na Vás!

Please follow and like us:
fb-share-icon