Po sviatkoch sa pobijeme o body s Pantermi v Považskej Bystrici

Veríme, že ste si vianočné sviatky užili v zdraví a v pokoji, ale už dnes sa TIPOS Slovenská hokejová liga vracia na ľadové plochy. Takto pred týždňom sme prelomili dlhú sériu prehier v domácom dueli proti Topoľčanom a dnes nastúpime na ľade Považskej Bystrice. O 18:00 vyzveme „panterov“ na tretí vzájomný súboj v tomto súťažnom ročníku. Aj keď nás v tom prvom Považania zdolali 4:2, my chceme naviazať práve na ten druhý, v ktorom sme doma zvíťazili 7:2.

Náš súper minulý týždeň dokázal dvakrát zvíťaziť výsledkom 4:1. Na štvrtú adventnú nedeľu si na svojom ľade poradil s Trnavou a v stredu bral všetky tri body v Bratislave v dueli proti Modrým krídlam.

Po dvadsiatom piatom kole sa Považská Bystrica aktuálne nachádza na šiestom mieste so štyridsaťjeden bodmi a my sa stále držíme na deviatej priečke. Získali sme tridsaťtri bodov.

„Indiáni“ chcú sebe, aj svojim fanúšikom, urobiť víťaznú náladu pred piatkovým domácim duelom s Levicami, ktorý sa bude niesť v pred silvestrovskom duchu. To je len ďalší dôvod ešte viac fandiť nášmu mužstvu dnes na Považí!

Please follow and like us:
fb-share-icon