Poďakovanie trénerovi Pavlovi Igrínimu

Na tlačovej besede boli predstavení tréneri Lukáš Opáth a Marek Janík, ktorí spolu so Štefanom Stripajom povedú náš indiánsky tím v play off.

Veľké poďakovanie však patrí trénerovi Pavlovi Igrínimu, ktorý sa ešte pred sezónou, kedy sme o veľkom návrate hokeja do Žiaru nad Hronom iba snívali, zhostil neľahkej úlohy. Spravil krok do neznáma, keď prijal našu ponuku vybudovať tím, ktorý bude po desiatich rokoch písať hokejovú históriu nášho mesta.

Pomáhal nám hľadať hráčov a skladať tím, ktorý bude schopný nastúpiť a bojovať v náročnej súťaži. Od augusta viedol letnú prípravu a hráči pod jeho vedením absolvovali množstvo náročných tréningov.

So Štefanom Stripajom vytvoril zohratú dvojicu, ktorá prinášala divákom radosť z hokeja a výhier našich indiánov. Ako správny náčelník nášho indiánskeho kmeňa viedol hráčov k splneniu vysnívaného cieľa.

Ján Baran, prezident HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: „Chcel by som sa poďakovať nášmu bývalému trénerovi Paľkovi Igrínimu za prácu, ktorú vykonal v našom klube od letnej prípravy, až po posledný zápas, ktorý u nás bol. Dôvodom nášho rozchodu bolo, že sme mali trošku odlišné názory, čo sa týka vedenia majstrovských zápasov. Rozišli sme sa veľmi dobre, ostali sme naďalej priateľmi a toto všetko patrí k hokejovému životu.“

Pavel Igríni vybojoval s našim mužstvom druhú priečku ligovej tabuľky a za to všetko, čo pre hokej v Žiari nad Hronom urobil mu patrí veľké poďakovanie. Navždy ostane prvým trénerom, ktorý stál pri znovuzrodení žiarskeho hokeja a vždy bude u nás vítaný. ĎAKUJEME!

Please follow and like us:
fb-share-icon