Podarí sa nám pretrhnúť šnúru neporaziteľnosti Púchova?

Hokejisti už v týchto chvíľach cestujú do Púchova, aby vyzvali doteraz nezdolaný domáci tím. Púchovskí hokejisti, vedení ostrieľaným extraligovým harcovníkom a kapitánom Tomášom Brňákom, majú na konte plných 33 bodov za výhry vo všetkých 11 zápasoch! Nastrieľali súperom 67 gólov, čo je najviac a inkasovali len 23, čo je najmenej v celej súťaži.

Absolútnym lídrom produktivity, najlepším strelcom, aj najlepšie prihrávajúcim hráčom tímu je ruský korčuliar Kirill Romanov, ktorý zaznamenal už 21 kanadských bodov, za 8 gólov a 13 asistencií. Rovnako ako Kirillovi sa strelecky darí aj jeho ďalším dvom spoluhráčom. Denis Trenčan a Jakub Pšurný strelili v tejto sezóne zhodne 8 gólov. Štvoricu najobávanejších hráčov Púchova dopĺňajú ďalší dvaja ruskí hokejisti, Artem Dmitrijev, Anatoli Prus a spolu s nimi František Zúbek, odchovanec Liptovského Mikuláša, ktorý odohral za A tím 95 zápasov v extralige, strávil 7 sezón v Česku a posledné tri sezóny je stabilnou oporou domáceho tímu.

V prvom zápase sme Púchovu podľahli výsledkom 1:6. Bol to zápas, v ktorom museli tréneri improvizovať a do hry zasiahlo viacero mladíkov zo Zvolena. Veľkou stratou bola aj absencia Petra Ševelu, ktorý nám chýba aj dnes.

Do Púchova cestujeme so zmenami v zostave, ale veríme, že napriek tomu budeme gumárom viac než vyrovnaným súperom! Držte nám palce, čaká nás silný súper, ktorý v domácom prostredí bude chcieť určite pokračovať vo víťaznej šnúre. Zápas štartuje o 17:30 na zimnom štadióne v Púchove.

Please follow and like us:
fb-share-icon