Podpora prichádza aj zo Zvolena

Dnešným dňom je potrebné definitívne uzavrieť súpisku a my sme robili naozaj všetko, aby sme čo najviac zvýšili kvalitu nášho tímu, pred play off. Veľkú pomoc nám počas celej sezóny poskytoval neďaleký HKM Zvolen. Pomáhali nám dopĺňať káder podľa potrieb našich trénerov a spolupráca je počas celej sezóny na veľmi vysokej úrovni. Posledné mená, ktoré pribudnú na našu súpisku a už zajtra sa predstavia v indiánskom drese, prichádzajú priamo zo Zvolena.

Prvým z dvojice mladých útočníkov, ktorí zbierajú skúsenosti v extralige je Ján Chlepčok. 21-ročný odchovanec Zvolena odohral v aktuálnej sezóne 15 zápasov v drese extraligového A tímu a ďalších 14 v prvoligovej Žiline.

Spolu s ním prichádza aj Patrik Halama. 21-ročný krídelník je rovnako odchovancom zvolenského hokeja. V doterajšej kariére má na konte 37 štartov v extralige a v aktuálnej sezóne odohral aj šesť zápasov v prvoligovej Žiline. V januári nastúpil v drese Zvolena proti Detve, Banskej Bystrici, Michalovciam, Slovanu Bratislava, aj Popradu.

Oboch mladých útočníkov vítame v Žiari nad Hronom, veríme, že sa budú u nás cítiť ako doma a už zajtra potešia fanúšikov gólmi v súperovej sieti.

Foto: HKM Zvolen

Please follow and like us:
fb-share-icon