Pokračujeme! Čakajú nás ďalšie dva prípravné zápasy

Koronavírus vyradil z hry siedmych hráčov a narušil plán prípravy Indiánov. Zápasy proti Slovanu Bratislava a Rimavskej Sobote boli zrušené, ale sezóna sa nezadržateľne blíži, preto musíme pokračovať ďalej!

Nachádzame sa v prípravnom období, tréner Javorčík neustále skúša hráčov a nemôžeme vynechať zápasové tempo. Zdraví hráči tak dostanú priestor, aby zabojovali v ďalších prípravných zápasoch.

Už túto stredu o 17:30 privítame na domácom ľade hokejistov TSS Group Spartak Dubnica nad Váhom. Ďalší zápas nás čaká hneď vo štvrtok na ľade Považskej Bystrice.

Pokladňa a brány zimného štadióna budú otvorené od 15:30. Vstupenky zakúpené v predpredaji na zápas so Slovanom Bratislava budú platné aj na tento zápas.

Keďže sa musíme riadiť platnými nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva, vstup bude možný do maximálnej kapacity 500 divákov, v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonané ochorenie).

V prípade, že máte záujem o vrátenie vstupného z predchádzajúceho predpredaja, bude to rovnako realizované v pokladni zimného štadióna pred zápasom, alebo v pokladni kina v MsKC, v utorok o 17:00.

Please follow and like us:
fb-share-icon