Príprava je definitívne za nami, od nedele ideme naostro

Včera sme zápasom proti Považskej Bystrici definitívne uzavreli letnú prípravu a výborne sme sa naladili na náročnú sezónu. Teší nás nielen to, že sme zvíťazili, ale veľmi pozitívnym faktom je aj to, že sme zdolali súpera, ktorého sme v uplynulom ročníku nedokázali zdolať v príprave, ale hlavne ani raz sa nám to nepodarilo v sezóne!

Netreba ale zaspať na vavrínoch, pretože ešte aj včerajší zápas bol z kategórie prípravných a Panteri neprišli v takej zostave, aká bude nastupovať počas sezóny. Pozitívne ale je, že sme sa prezentovali bojovným výkonom smerom do bránky a prinieslo to úspech nielen v podobe gólov, ale aj víťazstva.

Norbert Javorčík: “Generálka na ligu nám ukázala cestu akou sa chceme uberať. V priebehu zápasu sme sa zlepšovali a dostali sme sa do pozície, v akej náš tím chceme vidieť. Hrali sme disciplinovane, hrali sme s chuťou a snažili sme sa hrať rýchlo. To je hra, akou sa chceme prezentovať aj v lige. V nedeľu cestujeme do Skalice a boli by sme veľmi radi, keby sme spôsobom, akým sme ukončili prípravu, odštartovali aj sezónu.”

V nedeľu nás čaká prvý zápas na ľade súpera. O 17:00 nastúpime v Skalici a prvýkrát sa naostro predstavíme doma budúcu stredu o 18:00, keď do Slovalco arény pricestujú Topoľčany.

Please follow and like us:
fb-share-icon