Rozlúčka s legendou

Zápas proti Žiline bude nielen posledným domácim zápasom v základnej časti aktuálneho ročníka, ale zároveň posledným súťažným zápasom, v ktorom vykorčuľuje na ľad Tomáš Nádašdi!

42-ročný obranca má za sebou bohatú hokejovú kariéru nielen doma, ale aj v zahraničí. S hokejom začínal v rodnej Spišskej Novej Vsi. V extralige debutoval v drese Košíc, s ktorými získal svoj prvý majstrovský titul. V najvyššej súťaži odohral 880 zápasov a obliekal dresy Košíc, Popradu, Nitry, Liptovského Mikuláša a Žiliny. Vyskúšal si aj najvyššiu súťaž v Dánsku a českú extraligu si zahral v drese Kladna.

Prečo zápas so Žilinou?

Tomáš aktuálne žije v Žiline a práve so Žilinou získal svoj druhý a pamätný majstrovský titul v sezóne 2005/2006. Prečo pamätný? Žilina nebola žiadnym favoritom a prebojovala sa do play off zo 7. miesta. Postupne ale vyradila Zvolen, Nitru a vo finále zdolala Poprad, v rozhodujúcom siedmom zápase na jeho ľade, 4:1.

Zdroj foto: http://zilina.aktualitky.sk/

My sme hrdí, že takáto veľká osobnosť slovenského hokeja je súčasťou nášho tímu a s kariérou sa lúči práve u nás. V indiánskom drese nastúpi na 69. a celkovo na svoj 1430. zápas v kariére.

Je to neopakovateľný moment, ktorý by si nemal nechať ujsť žiadny správny hokejový fanúšik! Preto si príďte užiť zápas proti najväčšiemu favoritovi na postup do extraligy a potešiť Tomáša v poslednom zápase jeho bohatej kariéry.

Please follow and like us:
fb-share-icon