S tabuľkovým susedom chceme bodovať naplno!

O 18:00 odštartujeme zápas s tabuľkovým susedom z Dubnice. Hráči TSS Spartak boli rovnako poznačení covidom ako my a aktuálne majú o päť zápasov menej ako my, ale s rovnakým počtom 52 bodov. Zápas je ale dôležitý rovnako pre súpera, ako aj pre nás, pretože ak chceme pomýšľať na čo najlepšie postavenie po základnej časti, musíme bodovať!

Všetky doterajšie zápasy priniesli mimoriadne vyrovnané výsledky. Prvý vzájomný zápas sme odohrali v Dubnici, kde sme zvíťazili výsledkom 2:1 a obe ďalšie stretnutia skončili remízou po základnej hracej dobe. V Slovalco aréne vyhral Spartak po nájazdovej dráme 5:4 a v Dubnici rovnako dotiahli domáci zápas do víťazného konca po predĺžení.

Do bránky sa od úvodu postaví Juraj Ovečka, pripravené sú tri kompletné obranné formácie, ktoré bude dopĺňať ako extra bek Filip Čulík, do útoku sa po zranení vracia Nico Gašpar a opäť nastúpi aj kompletný útok Pulščák, Srnka, Magdolen. Fero Pulščák ťahá sériu dvoch gólov v dvoch po sebe idúcich zápasoch a veríme, že ju dnes opäť natiahne.

Určite to nebude ľahký boj a my urobíme všetko preto, aby sme zvíťazili a získali ďalšie body! Čakáme vás na tribúnach, vstupenky sú stále dostupné online, aj v pokladni na štadióne.

Please follow and like us:
fb-share-icon