Slovalco aréna bude zajtra počas súboja so SR 18 práskať vo švíkoch

Indiáni zajtra nastúpia na domácom ľade proti mladým slovenským reprezentantom do 18 rokov. Hrať sa začne netradične na pravé poludnie o 12:00. Bude to veľmi špeciálne stretnutie, pretože žiarske tribúny zaplnia žiaci a študenti zo základných a stredných škôl zo Žiaru a z okolia. Prvý vzájomný zápas v tomto ligovom ročníku naše mužstvo zvládlo a v októbri v Poprade mladíkov zdolalo výsledkom 1:5.

Aj tohto-sezónne súboje v TIPOS SHL slúžia pre projekt JOJ ŠPORT SR 18 najmä ako priama konfrontácia mladých nádejí s mužským hokejom. Vďaka nim sa hráči môžu prebojovať na blížiace sa majstrovstvá sveta dorastencov. Aj keď zverenci Martina Dendisa väčšinu svojich zápasov v našej súťaži prehrali, podarilo sa im odobrať súperov celkovo o tri body. 25. januára prehrali v Považskej Bystrici až po samostatných nájazdoch. O týždeň neskôr na ľade Modrých krídiel dokázali rovnako v nájazdovej lotérii zvíťaziť.

Náš tím si tak nemôže dovoliť nič podceniť a podať v tomto zápase kvalitný výkon. Veríme, že počas celých šesťdesiat minút bude prevládať oduševnená atmosféra. Fandite Indiánom.

Informácie o vstupe na zápas:

Zajtrajší domáci zápas s mladými reprezentantami je určený prioritne pre žiakov a študentov základných a stredných škôl zo Žiaru nad Hronom či z jeho okolia. Čo sa týka fanúšikov, ktorí vlastnia celosezónne permanentky, pre nich budú miesta vyhradené v sektora V.I.P. Evidujeme aj na základe vašich správ záujem o návštevu našej Slovalco arény aj v zajtrajšom netradičnom čase. Vstupenky nie je možné zakúpiť v predpredaji, takže vstup bude pre všetkých voľný, ale len do určitej kapacity. Ďakujeme za pochopenie.

foto: Dušan Pethö     

Please follow and like us:
fb-share-icon