Štartujeme prípravy na novú sezónu, v akej súťaži budeme, je stále otáznikom

Naposledy sme vás informovali o podaní prihlášky do SHL (1. liga), o ktorú sa uchádzame spoločne s majstrovským Zvolenom, pretože je našim záujmom pôsobiť ako farmársky tím neďalekého šampióna.

Stále čakáme na stanovisko SZĽH, ktoré je pre nás kľúčové a rozhodne v ktorej súťaži budeme ďalej pôsobiť. Kľúčové je pre nás aj z dôvodu, že je veľký rozdiel skladať amatérsky tím pre druhú a profesionálny tím pre prvú ligu, na čo je naviazaný aj výber hráčov. Veríme a urobili sme všetko čo bolo v našich silách, aby sme miestenku v SHL získali a keďže sa súťaž nezadržateľne blíži, nemôžeme „zaspať na vavrínoch“.

V spolupráci so Zvolenom sme sa dohodli na angažovaní trénera Norberta Javorčíka, ktorý začal s predbežným výberom hráčov, ktorí by v budúcej sezóne mohli obliekať indiánsky dres. Káder sa predbežne formuje, ale o tom, kto bude hájiť farby Žiaru nad Hronom sa rozhodne až po konečnom verdikte SZĽH.

Postupne vám predstavíme trénera, realizačný tím a keď bude jasné, v ktorej súťaži budeme nakoniec pôsobiť, tak si postupne predstavíme aj všetkých hráčov. Veríme, že odpoveď príde už čoskoro. Rovnako zverejníme aj program plánovaných prípravných zápasov.

Please follow and like us:
fb-share-icon