Súboj s posilami nabitým majstrom

V Žiline nás nečaká nič jednoduché. Úradujúci majster vedie ligovú tabuľku a všetko nasvedčuje ich nezlomnej snahe opäť zdvihnúť nad hlavu majstrovskú trofej a postúpiť do extraligy.

O kvalite majstra netreba polemizovať. Káder, nabitý hráčmi s extraligovými skúsenosťami, doplnili v predchádzajúcich dňoch ďalšie zvučné mená. Z Nitry posilnil vlkov český útočník Tomáš Guman a z Popradu pricestoval Lukáš Paukovček, ktorý má na konte viac ako 500 extraligových štartov. Vlkom právom patrí líderská pozícia a hráči obliekajúci žilinský dres určite do extraligy patria.

Náš tím trápi okrem šnúry prehier aj viróza, ktorá lieta kabínou a tréneri doslova “lepia” zostavu a čelia prekvapeniam pred každým ranným tréningom. Situácia je zlá a nemôžeme očakávať zázraky ani dnes. Do Žiliny ale cestujeme s plnou vážnosťou a s cieľom podať čo najlepší výkon. Aj keď sme si vedomí kvality súpera, nastúpime s cieľom bojovať a podať zo seba maximum! Držte palce Indiánom, budeme to potrebovať a urobíme všetko pre čo najlepší výsledok!

Zápasom v Žiline štartujeme náročnú trojzápasovú šnúru. Už zajtra privítame v Slovalco aréne reprezentáciu do 18 rokov. Na zápas je vstupné len 1€, preto neváhajte a príďte si pozrieť naživo budúce nádeje slovenského hokeja. Maratón uzavrieme v piatok domácim zápasom proti Humennému.

Please follow and like us:
fb-share-icon