Súboj tabuľkových susedov bude zároveň aj bojom o dôležité body a postavenie v tabuľke

Zápasový kolotoč TIPOS Slovenskej hokejovej ligy sa len tak ľahko nezastaví, a tak „indiáni“ dnes cestujú do Bratislavy, kde na nich čakajú Modré krídla. Duel s béčkom Slovana odštartuje o 18:00.

S týmto súperom sme v tomto ročníku odohrali dva zápasy na domácom ľade a obidva súboje sa skončili víťazstvom hostí výsledkom 2:3. Rozdiel bol iba v tom, že v tom prvom sme získali aspoň jeden bod za remízu.

V kole, ktoré sa hralo piatok na troch kráľov, sme doma podľahli Trnave 3:7. Naopak mladíci z Bratislavy vydolovali veľmi cenné tri body v Martine a tešili sa z výhry 1:2. Aj keď sú Bratislavčania v tabuľke len o jedno mesto vyššie ako my, z deviatej priečky na nich strácame osem bodov. Aj preto môžeme očakávať ostrý súboj dvoch tabuľkových susedov. Je to pre nás ďalšia šanca získať ďalšie dôležité ligové body.

Motiváciou pred dnešným stretnutím je nielen snaha dotiahnuť sa na Modré krídla, ale dopredu nás tlačí aj fakt, že desiate Topoľčany majú rovnako, ako my 33 bodov a jedenáste Levice strácajú len jeden bod!

Naše mužstvo urobí všetko pre to, aby potešilo všetkých fanúšikov víťazstvom a prekonaalo ťarchu predchádzajúcich prehier. Držte palce a fandite „indiánom“!

Please follow and like us:
fb-share-icon