Užite si jarmok a príďte na hokej!

Nielen kolotoče na žiarskom jarmoku sa roztočili, ale aj zápasový kolotoč TIPOS Slovenskej hokejovej ligy je v plnom prúde. Už dnes o 18:00 privítame na domácom ľade Spartak Dubnica.

Práve s Dubničanmi sme začínali seriál tohtoročných prípravných zápasov. Z víťazstva sa vtedy tešil náš súper, ktorý strelil štyri góly oproti trom našim a tak zvíťazil 3:4. Po stredajšej tesnej prehre s Levicami by sme radi bodovali naplno, ale bude to ďalší ťažký boj o body do ligovej tabuľky.

Dubnica v stredu zvíťazila na ľade Modrých krídiel Slovan výsledkom 0:2 a pripísala si druhú výhru v sezóne zo štyroch odohraných zápasov. Z toho vyplýva, že v ligovej tabuľke má zatiaľ na svojom konte šesť bodov, čo je len o bod menej ako máme my. Aj to sľubuje napínavý zápas.

Dubničanov v prvých zápasoch sezóny bodovo ťahá trio Lukáš Škvarek, Filip Ondruš a Ondrej Mikula. Všetci traja nazbierali v štyroch stretnutiach štyri body. V kádri nášho dnešného súpera sa nachádzajú aj dvaja bývalí Indiáni z minulej sezóny. Konkrétne, brankár Juraj Ovečka a útočník Lukáš Lunter. Spartak pred týmto ročníkom prijal do svojich služieb skúseného trénera Dušana Gregora, ktorý v minulosti dotiahol extraligovú Duklu Trenčín k majstrovskému titulu.

Príďte si, okrem jarmoku, užiť aj tento ligový súboj, aby naši chalani cítili všetku tú podporu, ktorá sa zhromaždí o 18:00 v našej Slovalco aréne. Držte palce a fandite Indiánom.

Please follow and like us:
fb-share-icon