V dohrávke na horúcom martinskom ľade zabojujeme o ďalšie body

V dohrávke 23. kola skrížia šípy a meče Indiáni a rytieri z Martina. S aktuálne tretím najlepším tímom ligovej tabuľky máme zatiaľ vyrovnanú bilanciu.

V našom premiérovom zápase v Tipos SHL sme šokovali Martin gólom Lukáša Luntera už v 28. sekunde a víťazstvom v zápase 4:1. Na domácom ľade nám súper prehru oplatil a vyrovnal vzájomnú bilanciu na 1:1.

Rytieri z Turca sa rozbiehali veľmi pomaly, ale postupne sa posilnili a z dna ligovej tabuľky sa prepracovali späť medzi top tímy súťaže. Čaká nás veľmi náročný zápas, ale forma a výkony nášho tímu nás stavajú do pozície obávaného súpera.

Adam Trenčan už v týchto chvíľach háji farby Zvolena v Banskej Bystrici, kde dostal príležitosť v pozícii jednotky, takže v bráne sa opäť predstaví naša opora Matej Šimo.

V defenzíve nám dnes bude chýbať Janis Andersons, ktorý sa zranil v závere zápasu v Bratislave. Jeho miesto v zostave doplní univerzál Paťo Halama a druhá formácia tak bude mimoriadne ofenzívne nabitá. Na centri nastúpi Braňo Srnka, na krídlach Maťo Magdolen a Fero Pulščák a s Halamom v defenzíve Polukhin. Sú to všetko hráči, ktorí vedia strieľať góly!

V Martine nemáme čo stratiť a nastupujeme odhodlaní opäť bodovať! Fandite Indiánom, posielajte nám pozitívnu energiu a my urobíme všetko preto, aby sme vás proti top tímu súťaže potešili dobrým výkonom a ďalšími bodmi!

Please follow and like us:
fb-share-icon