V Dubnici rozhodol o výsledku jediný gól, inkasovaný v našej presilovke

Úvod zápasu priniesol opatrný hokej, bez výraznejších príležitostí na oboch stranách. V polovici prvého dejstva sa začala hra otvárať a viac príležitostí skórovať si vytvorili domáci. Nepotrestali vylúčenie Brumerčíka a tak prišiel rad na nás, pri vylúčení Betáka. A práve táto presilovka priniesla jediný gól zápasu. Paradoxne sa z neho tešili ale Dubničania, ktorí skórovali vo vlastnom oslabení. Krkolomná prihrávka od Krauta narobila problémy Magdolenovi, cez ktorého prešiel až do samostatného nájazdu Tábi. Pred Petríkom sa nemýlil a rozhodol o víťazstve Spartaka 1:0.

Roman petrík zaznamenal 22 úspešných zásahov a napriek inkasovanému gólu dosiahol viac ako 95%-nú úspešnosť. Mrzieť nás určite môže až šesť nevyužitých presiloviek a viacero dobrých príležitostí, ktoré sme si v zápase vytvorili. Naopak sme mohli ale aj inkasovať a asi najbližšie bol k tomu opäť Tábi, po zaváhaní Kobolku v ďalšej našej presilovke.

Prehra nás zosunula na štvrtú priečku a potvrdila, že zápasy na štadiónoch súperov nám zatiaľ evidentne nesedia. Najbližší nás čaká v stredu v Trnave a musíme sa naň naozaj dobre pripraviť.

TSS GROUP Spartak Dubnica – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Gól: 18. Tábi (Chatrnúch)

TSS GROUP Spartak Dubnica: Kristín Ma. – Putala, Trška, Urban, Švec, Chatrnúvh, Janík, Kopáč, Hruška – Kristín Mi., Ďuriš, Beták, Mikula, Ondruš, Škvarek, Lunter, Huhtela, Tábi, Géci, Haščák, Maniaček

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Petrík – Pač, Kobolka, Gabri, Nádašdi, Lopejský, Šeliga, Čulík – Jakúbek, Fekiač, Kolenič, Václav, Valent, Kováč, Magdolen, Halama, Chlepčok, Kraut, Brumerčík, A. Barcík

Please follow and like us:
fb-share-icon