V súboji s tabuľkovým susedom chceme bodovať naplno

Prvýkrát v tejto sezóne cestujeme do Bratislavy, kde nás čaká veľmi dôležitý zápas proti Modrým krídlam. Oba doterajšie zápasy ovládol hosťujúci tím a my urobíme všetko preto, aby sa v tomto trende pokračovalo aj dnes.

Zápas je dôležitý najmä kvôli postaveniu v tabuľke, keďže pôjde o zápas s priamym tabuľkovým susedom. So 40. bodmi nám patrí deviata priečka ligovej tabuľky, s náskokom len dvoch bodov pred Modrými krídlami. V prípade víťazstva môžeme súperovi nielen odskočiť, ale pomýšľať aj na posun vyššie, keďže na ôsmu Trnavu strácame len jeden bod.

Treba sa však naplno koncentrovať na dnešný zápas, ktorý určite nebude jednoduchý. V oboch predchádzajúcich zápasoch sme rezerve Slovana strelili iba dva góly, čo stačilo len na jeden bod. V úvodnom zápase sme podľahli výsledkom 2:5, v druhom o víťazstve Modrých krídel 3:2, rozhodla až nájazdová dráma. Výrazná obmena kádra v uplynulom období priniesla aj vyššiu gólovú efektivitu a zlepšenie herného prejavu, čo chceme potvrdiť aj v hlavnom meste.

Modré krídla vybojovali v posledných piatich zápasoch len tri body a v poslednom kole podľahli Martinu hladko 0:3. Zdá sa, že domáce prostredie, ktoré sa strieda medzi štadiónmi Ondreja Nepelu a Vladimíra Dzurillu, belasým tiež neprospieva, pretože na domácom ľade doteraz získali len 13 bodov.

Zápas štartuje o 18:00, bude to ťažký súboj, v ktorom ale určite chceme bodovať! Držte nám palce a fandite Indiánom, budeme to potrebovať!

Please follow and like us:
fb-share-icon