Vianočný zápas plný vianočných prekvapení

Už zajtra nás čaká výnimočný vianočný zápas, ktorý bude zároveň posledným súťažným zápasom v roku 2019. Vianoce majú byť hlavne o prekvapeniach, preto sa aj náš vianočný zápas bude niesť práve v tomto duchu.

Spoločne s fanúšikmi chceme prekvapiť deti, ktoré z rôznych dôvodov nebudú Vianoce tráviť doma, sú choré, alebo svoj domov nemajú… Vyzývame fanúšikov, aby priniesli plyšovú hračku, ktorú po úvodnom góle našich hokejistov hodia na ľadovú plochu. Všetky hračky pozbierame a zanesieme deťom, ktoré z nich budú mať určite veľkú radosť a vďaka vám aj krajšie Vianoce 🙂

Viacero prekvapení máme ale pripravených aj pre vás, fanúšikov, ktorí zavítajú na žiarsky zimný štadión. Ale aké by to boli prekvapenia, keby sme vám ich prezradili už vopred? Prezradíme len, že to budú prekvapenia na ľade, ale aj pre fanúšikov v hľadisku… Určite sa poponáhľajte, pretože vstupenky sa veľmi rýchlo míňajú, príďte nás povzbudiť v zápase proti Budapešti, užite si spolu s nami atmosféru najkrajších sviatkov v roku a rozlúčme sa s hokejovým rokom 2019. Tešíme sa na vás!

Please follow and like us:
fb-share-icon