Vo vynikajúcej atmosfére sme podľahli Púchovu 1:6

Hostia z Púchova včera ukázali svoju kvalitu a potvrdili, že sú právom lídrami súťaže. Odkryli naše slabiny a rýchlou a efektívnou hrou, podporenou dobre chytajúcim brankárom, dokázali zápas rozhodnúť už v prvej tretine.

Opäť sa ukázalo, že nám chýba premieňanie gólových príležitostí. Súpera sme prestrieľali 44 ku 24, ale dokázali sme skórovať len v úplnom závere. Prejavili sa aj zmeny v jednotlivých formáciách a chýbala nám súhra. Najväčšou stratou bol chýbajúci Peter Ševela. Mladý brankár Marek Lupták, ktorý ho vo včerajšom zápase nahradil viackrát mužstvo podržal, ale pohotové strely a zakončenie súpera mu spôsobovali problémy, z čoho šesťkrát inkasoval.

Teší nás fanúšikovská podpora z tribún. Na zimák prišlo viac ako 1300 fanúšikov, ktorí ukážkovo fandili aj napriek nepriaznivému výsledku až do úplného záveru a po zápase hráčov vytlieskali. Ako jediný ich v 58. minúte potešil mladý zvolenčan Šimon Šimkovič, ktorý vo včerajšom zápase doplnil náš tím.

Všetkým divákom ďakujeme za fantastickú atmosféru a o týždeň 19.10.2019 sa budeme snažiť všetkých potešiť nielen hrou, ale aj výsledkom! V ďalšom domácom zápase privítame Budapešť.

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom – MŠK Púchov 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)

Góly: 58. Šimkovič (Heckl)- 6. Trenčan (Augustín), 14. Pšurný (Zúbek, Mikuš), 18. Romanov (Prus, Dmitriev), 22. Božík (Dmitriev, Romanov), 23. Okuliar (Augustín), 50. Dmitriev (Romanov, Okuliar)

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Lupták – Molnár, Nociar, Tóth, Pohanka, Heckl, Káčer – Dobrý, Stumpel, Mihálik, Tatár, Jakubík, Uram, Goga, Srnka, Petro, Baran, Bitala, Paška, Urgas, Šimkovič

MŠK Púchov: Hrušík – Panáček, Brňák, Kvocera, Okuliar, Božík, Mikuš, Augustín, Haluška – Jakubec, Romanov, Trenčan, Húska, Dmitriev, Pšurný, Prus, Zúbek

Please follow and like us:
fb-share-icon