Výnimočná hokejová udalosť! Otec a syn v jednom tíme

Už na predsezónnej tlačovej konferencii odznelo prianie majstra sveta Jozefa Stümpela, zahrať si zápas so svojim synom Oliverom. „Dúfam, že si spolu zahráme. Je to sen každého otca, zahrať si so svojim synom.“ Takto presne zneli slová nášho kapitána.

Sme veľmi hrdí na to, že dres nášho tímu oblieka obrovská osobnosť nielen nášho, ale aj svetového hokeja. Sme veľmi vďační za výkony, ktoré podáva v každom zápase a aj jeho zásluhou zapĺňajú tribúny zimného štadióna množstvá hokejových fanúšikov. Prichádza preto chvíľa Jožkove prianie naplniť. V sobotňajšom zápase s Partizánskym, nastúpia bok po boku otec a syn, Jozef a Oliver Stümpelovci!

Oliver je mladý talentovaný hokejista, ktorý patrí medzi veľké nádeje slovenského hokeja. Napriek svojmu mladému veku pravidelne hráva zápasy proti starším súperom. Vo veku 16 rokov patrí medzi stabilné opory reprezentácie do 18 rokov, so slovenskou „osemnástkou“ pravidelne nastupuje v juniorskej extralige, ale aj seniorskej Slovenskej hokejovej lige (1. liga). V prebiehajúcej sezóne odohral v týchto súťažiach 22 zápasov, v ktorých nazbieral 13 kanadských bodov za 4 góly a 9 asistencií.

V Sobotu čaká Olivera, ale aj jeho otca zápas, na ktorý budú určite obaja navždy spomínať a tento zápas sa navždy zapíše do histórie hokeja nielen v našom meste, ale aj na Slovensku. Nastúpia spolu v jednom tíme a v jednej útočnej formácii, práve u nás v Žiari nad Hronom. Táto udalosť významne pridá na výnimočnosti tomuto zápasu, ktorý sa odohrá opäť pred vynikajúcou diváckou kulisou.

Nenechajte si ujsť tento výnimočný zápas a príďte privítať Olivera v Žiari nad Hronom!

Please follow and like us:
fb-share-icon