Výrazne oslabení sme utrpeli zahanbujúcu porážku

HC Topoľčany – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 11:1 (3:0, 6:0, 2:1)
Góly: 4. Vereš (Gubo, Kováč), 11. Kurbatov (Čaládi, Novák L.), 15. Matej (Tomčák), 23. Bečka (Gergel, Dúžek), 24. Matej (Tomčák, Novák M.), 27. Kurbatov (Tomčák, Novák M.), 32. M. Novák (Novák L., Čaládi), 34. Gergel (Bečka, Legalin), 39. Gubo (Tomčák), 41. Zekucia (Novák L., Čaládi), 55. Vereš (Kováč) – 57. Lunter (Kobolka, Babeliak)

HC Topoľčany: Kompas (Komžík) – Novák L., Zekucia, Novák M., Čaládi, Kurbatov, Bystričan, Kučerka, Kluka, Tomčák, Matej, Dúžek, Kapičák, Legalin, Bečka, Gergel D., Gergel A., Kováč, Vereš, Gubo

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom: Šimo (Mosný) – Nádašdi, Kobolka, Jakúbek, Valent, Lunter, Čulík, Buianov, Pulščák, Halama, Magdolen, Polukhin, Gaško, Gašpar, Romanov, Novotný, Benko, Adamčík, Babeliak, Rajčan, Václav

Od úvodu boli aktívnejší domáci. V 4. minúte zostal Vereš nikým nebránený pred bránkoviskom a backhandovým zakončením oklamal Šima, 1:0. V 8. minúte oslabil Indiánov Valent, ale Šimo v bráne podržal. Valenta na trestnej vymenil Polukhin a Indiáni sa tak opäť bránili. Tentokrát bol už Šimo prikrátky a domáci početnú výhodu využili, keď puk do odkrytej brány poslal Kurbatov. V 15. minúte sa po chybe Gaška dostal do samostatného nájazdu Matej a nemýlil sa, 3:0. V závere tretiny sa už Indiánom nepodarilo znížiť skóre a domáci tak odchádzali z ľadu spokojnejší.

V 23. minúte získali Indiáni početnú výhodu, ale po chybe v ich rozohrávke sa k puku dostal Bečka a v samostatnom úniku zvýšil na 4:0. O minútu neskôr sa opäť po chybnej rozohrávke v obrannom pásme dostali k puku domáci a Matej strelou spomedzi kruhov zvýšil už na 5:0. V 26. minúte získali domáci početnú výhodu a aj ju využili. Kurbatov si odvážne nakorčuľoval až k bránkovisku a strelou po ľade poslal puk k pravej žrdi, 6:0. V 31. minúte avizoval hlavný arbiter trestné strieľanie po faule Polukhina, ale Šimo opäť podržal svoj tím. V 32. minúte si Žochári vytvorili výrazný tlak a Indiáni opäť inkasovali po tom, ako domáci dostali Šima na chrbát, 7:0. O dve minúty neskôr dostal Gergel krížnu prihrávku z pravej strany a strelou bez prípravy rozvlnil sieť Indiánov, 8:0. Po 8-gólovej nádielke Šima v bráne vystriedal Mosný. V 39. minúte vysunul Tomčák Guba a ten strelou z modrého kruhu poslal puk do pravého horného rohu Mosného brány, 9:0.

Do brány Topoľčian sa v záverečnej tretine postavil namiesto Kompasa Komžík. Žochári potrebovali len 23 sekúnd na to, aby pridali aj 10-ty gól. Do brány Mosného ho vsietil Zekucia. V 48. minúte získali Indiáni početnú výhodu 5 na 3, ale ani napriek tomu sa nedokázali presadiť. V 54. minúte sa opäť Indiáni dostali do početnej výhody, ale ťažili z toho domáci. Po hrubej chybe získal puk Vereš a do odkrytej brány zvýšil na 11:0. V 56. minúte získali Indiáni ďalšiu presilovú hru a tentokrát sa počas nej dokázali presadiť gólom Luntera, ktorý nastúpil do zápasu po zranení a veľkom hernom a tréningovom výpadku. Žochári mali celý zápas hru pod kontrolou a po vydarenom výkone im právom patria 3 body.