Zajtra o 20:00 privítame bývalého extraligistu a lídra tabuľky z Prešova

Zajtra nás opäť čaká hokejový večer v Žiari. Tentokrát proti celku, ktorý hral ešte v minulej sezóne extraligu. HC Prešov je zároveň aj aktuálny líder ligovej tabuľky a tak o vysokej atraktivite tohto duelu nemožno pochybovať. Nenechajte si ujsť tento zápas a príďte zajtra o 20:00 do Slovalco arény.

Prešov sa určite bude chcieť vrátiť do najvyššej súťaže už túto sezónu. Majú dobre vyskladaný tím, ktorý vedie mladý, moderný tréner Tibor Tartaľ. Doterajšie výsledky mužstva to len potvrdzujú. Koniare z desiatich ligových zápasov odišli bodovo naprázdno len v dvoch prípadoch. Môžu sa spoľahnúť aj na najproduktívnejšieho muža celej ligy Dávida Kohúta, ktorý má zatiaľ v priemere dva body na zápas. Jeho viacerí spoluhráči ho nenechávajú v tom samého a taktiež majú vysoký počet kanadských bodov na svojom konte.

Takéto atraktívne stretnutie by si zaslúžilo aj patričnú divácku kulisu. Veríme, že zajtra o 20:00 sa na našom štadióne zídeme čo v najväčšom počte a oslávime piatkový večer prvoligovým hokejom. Fandite Indiánom!

Lístky v predpredaji na: https://vstupenky.hkmskziar.sk/vstupenky/sektor/XmMcJNhfGEc7oX8Ah  

Please follow and like us:
fb-share-icon