Dnes vyzveme v ťažkom boji zatiaľ nezdolané Partizánske

O 18:00 vykorčuľujú naši hokejisti na zápas 3. kola v Partizánskom. V malej, útulnej aréne, ktorá láka do hľadiska množstvo fanúšikov, zabojujeme o ďalšie dôležité body!

Domáci hokejisti skončili vo vlaňajšom ročníku na 3. mieste a v play off podľahli favorizovanému Púchovu. Partizánske je stabilným a skúseným účastníkom súťaže a diváci svojmu tímu vytvárajú vynikajúcu atmosféru v každom zápase.

Aktuálny ročník odštartovali veľmi dobre a priebežne sa usídlili na druhej priečke tabuľky, bez straty bodu! V úvodnom kole prestrieľali Senicu 7:4 a v Prievidzi zvíťazili tesne 3:2. Čaká nás teda súboj druhého s tretím!

Najproduktívnejším hráčom tímu je Libor Káčer, ktorý má na konte 20 štartov za extraligovú Nitru. V úvodných zápasoch zaznamenal 5 kanadských bodov za tri góly a dve asistencie. Najlepším strelcom Partizánskeho je skúsený Marián Lunter, ktorý po ôsmich sezónach v Brezne oblieka už druhú sezónu dres domácej Iskry. Na konte má v prebiehajúcom ročníku zatiaľ 3 góly.

Brankárskou oporou je Martin Komžík, ktorý posilnil Partizánske príchodom z prvoligových Topoľčian a drží si vysokú úspešnosť zásahov, až 94,59%!

Čaká nás ťažký zápas s kvalitným súperom a jedným z ašpirantov o priečky znamenajúce postup do play off. Na štadióne bude určite výborná atmosféra, ktorá bude hnať domácich dopredu, ale veríme, že kvalitou, bojovnosťou a skúsenosťami našich hráčov dokážeme uspieť! Držte nám palce!

Please follow and like us:
fb-share-icon