Do sezóny sme vstúpili víťazne

Skromné prostredie zimného štadióna strednej športovej školy v Poprade prinieslo v úvodnej tretine aj gólovo skromný vývoj zápasu. Mladí reprezentanti v úvode nevyužili vylúčenie Rohaľa, ale rovnako sme neuspeli ani my v dvoch po sebe nasledujúúcich presilovkách. Tretiu sme už ale premenili po minúte hry, keď nás gólom do šatne, deväť sekúnd pred prvou sirénou, poslal do vedenia Fekiač, 0:1.

V úvode druhej tretiny sme nedokázali využiť ďalšiu presilovku, ale po necelých piatich minútach hry zvýšil náš náskok Halama, 0:2. Keď sa k nemu v závere druhej tretiny pridal Kraut, začalo sa naše víťazstvo črtať čo najlepšie.

Tretia tretina priniesla štvorgólovú prestrelku. Hneď v úvode pridal v presilovke svoj druhý gól Fekiač a v 50. minúte pridal našu gólovú bodku Magdolen. Mladíci ešte v úplnom závere dokázali výsledok kozmeticky upraviť dvomi presnými zásahmi, ale na body to už nestačilo.

V úvodnom zápase sezóny sme pod Tatrami vybojovali prvé tohtosezónne body. Najbližší súťažný zápas nás ale čaká až viac ako o týždeň, čo ešte využijeme na prípravu. V utorok, 20. septembra privítame o 18:00 v prípravnom zápase Považskú Bystricu. Vstupenky sú dostupné online na vstupenky.hkmskziar.sk