Druhá štvrtina ligového kolotoča sa začína, zajtra sa predstavíme v Bratislave

Máme za sebou prvú štvrtinu súťaže. Druhý cyklus zápasov začneme zajtra o 18:00 v Bratislave proti Modrým krídlam. V úvodnom vzájomnom dueli sme doma zvíťazili po výsledku 4:1.

Aj keď rezerva Slovana v prvom ligovom kole odišla zo Žiaru bez bodu, následne nazbierala viac víťazstiev ako prehier. V dvanástich stretnutiach tím z hlavného mesta dokázal bodovať osemkrát a v ligovej tabuľke mu patrí piate miesto. Posledné dva súboje v Žiline a Skalici mu priniesli dve prehry z celkových piatich. Z ich kádra sa zatiaľ najviac darí Antoniovi Ožvaldovi, ktorý si pripísal trinásť bodov za šesť gólov a sedem asistencií. Tento zápas sľubuje rýchly a vyrovnaný hokej, ako to s týmto súperom býva zvykom.

My by sme opäť radi bodovali aj z pozície hosťujúceho celku. V Bratislave to nebude nič jednoduché, ale Indiáni už viackrát ukázali, že sa im oplatí veriť a fandiť.

Priamy prenos z tohto zápasu môžete sledovať na: https://www.nike.sk/niketv/stream/43224368/25.10.2023-Modr%C3%A9_kr%C3%ADdla_Slovan_vs_%C5%BDiar_n_Hronom

Please follow and like us:
fb-share-icon