Indiánov čaká súboj na horúcom ľade v Topoľčanoch

Aj druhý zápas v tomto týždni odohráme na ľade súpera. Zajtra v rámci posledného kola pred reprezentačnou prestávkou vycestujeme do Topoľčian. O 18:00 tam vyzveme na súboj miestnych Žochárov. S týmto súperom máme v tejto sezóne horšiu bilanciu vzájomných zápasov. V troch stretnutiach sme získali tri body, keď sme v predlžení raz vyhrali a raz prehrali. Naposledy sme Topoľčanom v decembrovom domácom dueli podľahli po výsledku 3:5. Indiáni si zajtra budú chcieť tieto štatistiky vylepšiť.

Žochári sa pred ligovým kolom s poradovým číslom tridsaťsedem usadili na štvrtom mieste ligovej tabuľky. Z doterajšieho priebehu súťaže vyťažili šesťdesiattri bodov, pričom v dvadsaťjeden prípadoch dokázali zvíťaziť a v sedemnástich prípadoch konečný výsledok nebol pre nich priaznivý. Pri pohľade na posledné výsledky nášho súpera zistíme, že ťahá štvorzápasovú šnúru prehier, keď postupne prehral s AquaCity Pikes, Prešovom, Modrými krídlami a so Žilinou. Najnebezpečnejšími hráčmi v kádri hlavného trénera Romana Stantiena sú členovia jednej útočnej formácii. Andrei Legalin, Oleksandr Plokhotnik a Viktor Shakhvorostov zároveň patria medzi tých najproduktívnejších z celej ligy. Práve prvý menovaný je s päťdesiat dvoma kanadskými bodmi za dvadsať gólov a tridsiatimi dvoma asistenciami na čele ligovej produktivity.

Vzhľadom na fakt, že naši traja tabuľkoví susedia majú rovnaký počet bodov ako my, opäť nás čaká súboj o cenné body. Už sme si zvykli, že v Topoľčanoch to nikdy nemáme jednoduché, ale veríme, že náš tím sa zajtra pobije o dobrý výsledok. Fandite Indiánom.

Priamy prenos z tohto zápasu môžete sledovať na: https://www.nike.sk/niketv/stream/43267278/2.2.2024-HC_Topo%C4%BE%C4%8Dany_vs_%C5%BDiar_n_Hronom

foto: Dušan Pethö           

Please follow and like us:
fb-share-icon