Súbojom s Prievidzou sa rozlúčime so základnou časťou súťaže

Dnes o 18:00 vyvrcholí základná časť a dnešný zápas bude už súčasťou našej prípravy na blížiace sa play off. Hostí z neďalekej Prievidze privítame v Žiari prvýkrát, aj keď sme s nimi už dve stretnutia odohrali. Baníci boli našim súperom v predsúťažnej generálke. V príprave sme zvíťazili výsledkom 3:2 a v prvom ostrom súboji sme predchádzajúce víťazstvo potvrdili výsledkom 3:1.

Prievidza je po 15. kolách na na siedmej priečke, so ziskom 13 bodov. Trikrát sa tešili z víťazstva v riadnom hracom čase a dvakrát zvíťazili po predĺžení. V desiatich zápasoch ťahali za kratší koniec. Absolútnym lídrom kanadského bodovania je Marek Mendel, ktorý nazbieral 16 bodov, so siedmimi gólmi a devätnástimi asistenciami je najlepším strelcom, aj najlepšie prihrávajúcim hráčom prievidzkého tímu. 28-ročný útočník je nepretržite už trinásť sezón verný prievidzkému hokeju.

Naši indiáni sú pripravení rozlúčiť sa so základnou časťou víťazstvom a potešiť našich fanúšikov. Do zápasu nastúpime v plnej sile, aj napriek tomu, že už máme istú miestenku a druhú pozíciu pred záverečnou fázou súťaže. Play off bude ale úplne iná súťaž, kde už naozaj pôjde o veľa. Nemôžeme nič podceniť a neustále sa pozeráme po posilách, ktoré zvýšia silu nášho tímu. Dnes máme pre vás pripravené prvé veľké meno! Už v dnešnom zápase rozšíri naše rady hráč, ktorého meno je dobre známe z extraligových štadiónov, kde pôsobil ešte v tejto sezóne, tesne pred príchodom do Žiaru nad Hronom. Bude to prekvapenie pre všetkých hokejových fanúšikov a je to hráč, kvôli ktorému sa dnes určite oplatí prísť na hokej!

Zápas začína o 18:00, nedeďte doma, ale príďťe nás podporiť a privítať našu posilu 🙂

Please follow and like us:
fb-share-icon