V dôležitom stretnutí sme túžili vyhrať, tri body však zostali v Dubnici

Štvrté vzájomné meranie síl so Spartakom Dubnica v tejto sezóne nedopadlo, ako sme si želali. Indiáni si boli vedomí veľkej dôležitosti tohto zápasu a veľmi v ňom túžili zvíťaziť. Z dubnického ľadu však odchádzali ako porazení po výsledku 4:1. Prvú tretinu okorenili tri gólové momenty. Spartak ako prvý dokázal aj so šťastím dostať puk za nášho brankára. My sme na tento zásah efektívne zareagovali gólom na 1:1. Domáci si o malú chvíľu prinavrátili vedenie na svoju stranu. Na to nadviazali aj v druhej 20-minútovke a tak v ďalšej časti hry sme museli doháňať dvojgólové manko. To sa nám žiaľ nepodarilo. Posledný gól stretnutia padol v záverečnej tretine pri našej hre vabank, pri ktorej Dubnica skórovala do opustenej bránky. Dnes musíme poďakovať našim fanúšikom prítomným priamo na dubnickom štadióne za to, že ich bolo počuť počas celého zápasu.

TSS GROUP Dubnica – HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)

Góly: 12. Tábi (Lenďák, Hovorka), 14. Kluka (Tybor, Ďuriš), 25. Švec (Janík, Lenďák), 60. Kluka – 13. Šramaty (Suľovský, Čulík). Rozhodovali: Vido, Čahoj – Haringa, Bezák; strely: 33:25; vylúčení: 3:6 (navyše: Chatrnúch 5+DKZ za pästný súboj, hrubosť; Suľovský 5+DKZ za pästný súboj, hrubosť); presilovky: 0:0; oslabenia: 0:0; 448 divákov.