V Senici aj s Oliverom v zostave

V týchto chvíľach už cestuje výprava našich hráčov, ale aj fanúšikov do Senice, kde o 18:00 nastúpime proti miestnemu HK 91. Hráči sú dobre naladení na zápas a cestujeme odhodlaní potvrdiť 2. miesto v tabuľke, ktoré nám zatiaľ zaručuje výhodu domáceho prostredia v play off.

Senica doteraz nazbierala 10 bodov, za čo jej patrí predposledná priečka tabuľky. Nemôžeme ale nič nechať na náhodu, pretože Dolný Kubín na 3. mieste má len o dva body menej!

Najlepším strelcom, najproduktívnejším a najlepšie prihrávajúcim hráčom domácich je Lukáš Dolinajec, ktorý doteraz nazbieral 14 kanadských bodov.

My dnes nastúpime v pozmenenej zostave, oddychuje Marek Uram, ale posilní nás Oliver Stümpel, ktorý nastúpi so svojim otcom, našim kapitánom Jožkom Stümpelom a Ľubošom Dobrým, v prvej útočnej formácii. Oliver bol našou veľkou posilou v zápase proti Partizánskemu, strelil parádny gól a potešil všetkých fanúšikov. Sme presvedčení, že aj dnes bude pre náš tím veľkým prínosom.

Zápas štartuje o 18:00, držte nám palce a fandite nadiaľku! Na sociálnych sieťach vám budeme priebežne prinášať informácie o dianí priamo zo štadióna.

Please follow and like us:
fb-share-icon