V Topoľčanoch chceme natiahnuť šnúru víťazstiev

Dnes „indiáni“ opäť po dlhšej dobe cestujú, aby odohrali ďalší ligový súboj na ľade súpera. Tentokrát na západ Slovenska a o 18:00 sa stretnú v dueli so „žochármi“ z Topoľčian. Cestujeme tam so sériou piatich víťazných stretnutí, ktorá nás vyšvihla na druhé miesto v tabuľke a to z nás robí v tomto zápase papierových favoritov.

Určite chceme natiahnuť túto priaznivú sériu a zobrať všetky tri body aj v Topoľčanoch. Veď v poslednom vzájomnom zápase sme doma nad týmto súperom zvíťazili 5:2 a v stredu sme v súboji o druhú priečku porazili aj silnú Skalicu výsledkom 6:2. Naopak náš dnešný súper sa potáca, s piatimi získanými bodmi v jedenástich zápasoch, na poslednom dvanástom mieste. V stredu sa na ľade Modrých krídiel netešili ani len zo streleného gólu a rezerve Slovana podľahli 0:3.

Najproduktívnejšími hráčmi „žochárov“ sú v doterajšom priebehu sezóny útočníci Dávid Gergel a Jozef Tomčák. Obaja v jedenástich stretnutiach získali tri body. Prehru z prvého vzájomného duelu v tomto ročníku bude určite chcieť odčiniť aj 42-ročný hlavný tréner Jozef Kováčik, ktorý bol v minulosti výborným extraligovým obrancom.

Máme informáciu, že do Topoľčian sa chystá aj výjazd našich fanúšikov, takže veríme, že ich bude na tamojšom zimnom štadióne poriadne počuť! Vy, ostatní, ktorí si nenájdete cestu na dnešný zápas „indiánov“, fandite im zo svojich domovov. Budú to potrebovať a zaslúžia si to. Držte palce!

Please follow and like us:
fb-share-icon