Veľká indiánska výprava do Dolného Kubína

Už v sobotu nás čaká tretí zápas semifinále play off a séria sa presúva na ľad súpera. O domáce zápasy bol opäť veľký záujem a priazni fanúšikov sa teší aj zápas v Kubíne.

Veľmi si vážime obrovský záujem o výpravu k medveďom. V týchto chvíľach je naplnená kapacita prvého, 45-miestneho autobusu a pripravujeme druhý, menší, s kapacitou 30 miest, aby naši fanúšikovia mohli v čo najväčšom počte povzbudzovať indiánov aj v treťom súboji, ktorý môže, ale nemusí byť rozhodujúci! A o to väčšiu podporu budú indiáni potrebovať!

Klub sa z vďačnosti za obrovskú podporu, ktorú fanúšikovia hráčom prejavujú v každom zápase rozhodol, že podporí indiánsku výpravu a uhradí polovicu nákladov na cestu k súperovi. Znamená to, že cena za dopravu fanúšika bude stáť 3,50€ a vstupenka na zápas 2€.

Všetky bližšie informácie k výjazdu a vstupenkám na zápas v Kubíne vám poskytne športový riaditeľ Ján Bitala, na telefónnom čísle 0905 421 903.

Tešíme sa na sobotu a fantastickú atmosféru, ktorú ste spolu s domácimi fanúšikmi vytvorili aj na zápase základnej časti. Bude to parádne hokejové divadlo.

Please follow and like us:
fb-share-icon