Veľká novoročná dražba originálnych vianočných dresov

Posledný zápas v roku 2019 odohrali naši hokejisti v špeciálnej edícii vianočných dresov, ktoré boli jedinečné, určené výhradne na tento jeden zápas a už nikdy viac v takých dresoch hrať nebudú! Ďalšou zaujímavosťou boli aj čísla na dresoch, ktoré si chlapci vybrali sami, pretože sú ich obľúbené, a preto mali na vianočných dresoch čísla odlišné od tých, na aké ste zvyknutí.

Rozhodli sme sa, že celú túto originálnu sadu dresov dáme do dražby, aby sa dostala priamo k vám, fanúšikom, ktorí budú v hľadisku neprehliadnuteľní. Vianočné dresy sú totiž biele, s modrými vločkami a budete v nich v hľadisku doslova žiariť. To je tiež ďalšia zvláštnosť, ktorou je táto sada jedinečná a už sa nikdy nebude opakovať!

Výťažok z dražby opäť venujeme na dobrú vec, tak ako to bolo aj s hračkami od vás, ktoré urobili deťom a mladým ľuďom nesmiernu radosť 🙂

Dražbu dresov spustíme 1. januára, kedy aj zverejníme podrobné podmienky a pravidlá. Fanúšikovia budú mať možnosť počas 14. dní posielať svoje ponuky a na poslednom zápase základnej časti, ktorý odohráme doma proti Prievidzi, už budú môcť fandiť vo vlastných originálnych dresoch.

Do dražby pôjde kompletná sada originálnych dresov, v ktorých naši hráči odohrali vianočný zápas! Sledujte našu stránku, Facebook, Instagram, veľkú dražbu spustíme 1. januára 2020!

Please follow and like us:
fb-share-icon